Amunicja S&B 7.62x39mm FMJ 8g

1.95 

Produkt niedostępny w sprzedaży on-line.
Aby potwierdzić jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny +48 512 267 871 lub mailowy sklep@top-shot.pl

Opis

1 opakowanie – 50 sztuk

BulletTypeFMJ
Weightgrs124
g8.00
Material of jacketCuZn 10
Ballistic coefficientCalculationG10.286
G70.143
MRDm147
CartridgeWeightg17.5
Lengthmm56
Barrel lengthcm52

 

DistancemMuzzle100200300400
Velocitym/s738640550466389
EnergyJ2,1791,6401,211870605

 

Distancem50100200300400
Points of impactcm0.10.0-19.1-71.0-168.5
Points of impact MRDcm2.03.7-11.6-59.8-153.5