Instruktorzy prowadzący strzelania

Wykwalifikowany zespół instruktorów strzelectwa, który dba o komfort i bezpieczeństwo naszych uczestników.

Adam Mikołajczyk

- Instruktor -

Rocznik ’86. Ze strzelectwem związany od 2000 roku, specjalista od broni krótkiej. W czasie swojej kariery wielokrotnie zdobywał medale Mistrzostw Polski, a także reprezentował nasz kraj na arenie międzynarodowej. Prowadził kadry narodowe Hiszpanii i Polski.

Kacper Rejman

- Instruktor -

Rocznik 85, związany ze strzelectwem od 2000 roku. Wykwalifikowany instruktor strzelectwa, specjalista od strzelań pistoletowych, nie mniej skuteczny w posługiwaniu się bronią długą. Spokój, opanowanie i stale rosnące doświadczenie.

Szymon Pietrkiewicz

- Instruktor -

Ze strzelectwem związany od 1979 roku. Absolwent poznańskiej uczelni wojskowej. Były reprezentant poznańskiego „Grunwaldu” i łódzkiego „Społem”. Specjalizuje się w strzelaniach z pistoletu dowolnego, sportowego i pneumatycznego. W trakcie swojej kariery sportowej zdobywał wiele medali na arenie ogólnopolskiej w tym również medale Mistrzostw Polski.

Kamil Grenda

- Instruktor -

Rocznik ’92. Z zawodowym strzelectwem związany od 2004 roku, specjalista od broni długiej oraz przygotowania ogólnego. Medalista Mistrzostw Polski w konkurencjach karabinowych. Współpracuje z kadrą wojewódzką. Skrupulatny, dokładny i zawsze uśmiechnięty.