Adam Mikołajczyk

- INSTRUKTOR -

Rocznik '86. Ze strzelectwem związany od 2000 roku, specjalista od broni krótkiej. W czasie swojej kariery wielokrotnie zdobywał medale Mistrzostw Polski, a także reprezentował nasz kraj na arenie międzynarodowej. Prowadził kadry narodowe Hiszpanii i Polski.


Kacper Rejman

- INSTRUKTOR -

Rocznik 85, związany ze strzelectwem od 2000 roku. Wykwalifikowany instruktor strzelectwa, specjalista od strzelań pistoletowych, nie mniej skuteczny w posługiwaniu się brobią długą. Spokój, opanowanie i stale rosnące doświadczenie.


Szymon Pietrkiewicz

- INSTRUKTOR -

Ze strzelectwem związany od 1979 roku. Absolwent poznańskiej uczelni wojskowej. Były reprezentant poznańskiego „Grunwaldu” i łódzkiego „Społem”. Specjalizuje się w strzelaniach z pistoletu dowolnego, sportowego i pneumatycznego. W trakcie swojej kariery sportowej zdobywał wiele medali na arenie ogólnopolskiej w tym również medale Mistrzostw Polski.


Kamil Grenda

- INSTRUKTOR -

Rocznik '92. Z zawodowym strzelectwem związany od 2004 roku, specjalista od broni długiej oraz przygotowania ogólnego. Medalista Mistrzostw Polski w konkurencjach karabinowych. Współpracuje z kadrą wojewódzką. Skrupulatny, dokładny i zawsze uśmiechnięty.